Savu CV vajadzētu uzsvērt to, ko esat darīts, un ne tikai amatu nosaukumi un datumi. Lielākā daļa atsāk ietver pārāk daudz parasto aprakstu vai buzzwords un nekad nav pietiekami daudz specifiku, lai padarītu jūsu izceļas ar detalizētu informāciju par jūsu ieguldījumu. Darba devēji vēlas admins, kas ir pierādījuši veiksmīgi apdares projekti un kas sniegtu taustāmus rezultātus. Kad vien iespējams, iekļaut rādītājus un skaitļus, atgādina kādu daudzumu naudas vai laika saglabājāt jūsu uzņēmuma īpašnieka transformācija tiek uzsākta.

Tā, kā mēs gribētu domāt, ka cilvēks ņem 1 pāriet pie mūsu darba pieteikuma sastāvdaļām, tas ir šie faili bieži iet caur CV skenēšanas programmas sākumā. Pārliecinieties, ka aktuāla CV ir vienkāršs formāts, atbrīvoja no attēlus vai citus ātrie kredīti attēlus, lai tie tiek apstrādāti viegli. Un, kaut arī ir ļoti svarīgi nākt ar atslēgas frāzes no darbu amatā, nav tikai aizpildīt savu CV ar tiem tā, lai spēļu sistēmu. Šodien ir uzlabotas programmas aplūko kā vārdi tiek izmantoti dokumentā, ne tikai frekvences, kam tie tiek izmantoti. Nav nepieciešams nākt ar karjeras mērķi vairs, kā redzams fotogrāfijā iepriekš.

Darba devējiem ir vairāk nobažījusies par to, ko jums dot galda, tātad Iedomājieties, pievienojot sadaļa ar tehnoloģiju izpratni, piemēram, uzmanības konkrētās prasmes. Arī nav nekādas jēgas, sakot “atsauces pēc pieprasījuma,” sakarā ar to iznomājot vadītājiem pieņemt, jūs piedāvājat, atsauces uz jautājumu. Būt pārliecināti, aktuāla CV ietver jūsu LinkedIn risināt, kā arī saites uz jebkuru privātiem darbu saistītās blogus vai interneta vietnēm.

Posted | Tagged