Tur ir maz jautājumu radara baismīgs spēju sagaidīt viņa MASH komandē virsnieks izpratnē ir daudzi admins gribētos iezīme. Tomēr, zelt šodienas komandas darba ņēmēju, radara būtu pilnīgi nāksies piestrādāt pie viņa neparastā kartotēka. Iesniedzot taure saskaņā ar “B” varētu darboties, bet iesniedzot starpliktuves saskaņā ar “K” nebūtu. Rosīga biroja atmosfērā, ir ļoti svarīgi, ka organizatoriskās metodes viegli saprotamus ikvienam, kurš nepieciešams, lai saņemtu viņu rokās par failu vai izgūt doc. Smaguma fails varētu būt izcili sākumpunkts par radaru, lai sāktu mācīties labāk uzņēmumam.

Kā biroja vadītājs, kas ieskauj Mad Men, Joan ir mierīgi, vēsu un garantētas būtība. Viņa vada un pārrauga bez trūkst beat viņas administratīvajiem darbiniekiem. Kas varētu viņa visticamāk nepieciešamību mācīties? Nu, attēlu Joan vēlas strādāt Outlook kalendāra pirmo reizi. Kāds ir sacirst cigareti pelnu noņemšanai no klaviatūras? Attīstīties ir moderns admin stāvoklī, Joan atrais kredīts absolūti vēlētos ieguldīt kādu tehnoloģiju apmācību, un visticamāk sertifikāciju Microsoft Office. Pawnee parkus un atpūtas nodaļas biroja vadītājs, Donna ir zināms, rūpējoties par uzņēmumu, pat tad, ja bizness ir reizi brītiņa redzēts mutes berzē no viņas kolēģiem.

Kad runa ir par administratīvās iemaņas, viņa varētu izmantot dažas klases, pareizi rīkojoties ar sociālo mediju. Donna varētu skolās absolūti par to, cik svarīgi ir pareizajā kontā pirms ieejot tweeting kaut kas izraisa biroja skandāls, papildus saglabājot personīgo sociālo mediju kontu darbu draudzīga.

Posted | Tagged