Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem nav tikai apņēmusies piegādāt kalibrs aprūpi saviem pacientiem un apdrošinātajiem, tie ir arī uzturēt modernizētā peļņa cikla reklamēt veselīgu galīgo analīzi. Bet, lielā mērā sakarā ar procedūras trūkumiem un kļūdām var izvairīties, ievērojams ienākumu apjoms ir atstājis uz galda. Veselības aprūpes uzņēmumi nespēj slazds tik naudas aizdevums daudz kā 5 % no neto pārdošanas skatā viņiem trūkst izdevīgi kontroli, lai mazinātu ekonomikas, pārvaldes un darbības riski. Ja jūs meklējat, lai pārbaudītu ieņēmumu cikla veselības, grūti uzņemties izskatīt jūsu liegto darbību prasības.

Dažas veselības aprūpes uzņēmumos 25 % prasījumu deklarē nešķīsts, noraidīts vai anulēts apdrošināšanas uzņēmumiem, un daži no šī peļņa nekad atgūt. Ideālā gadījumā prasība atteikumu būtu tikai summu zem 3 procentiem no pārdošanas. Prasība atteikumu var būt redzama ietekme uz ienākumiem un pievilcīgu atteikumu ir risinājums, tas ir laiks, ēšana, ilgstoša veidā un var ietekmēt rentabilitāti. 2013. gadā, apjoms nekompensētu veselības aprūpes U. s.

sasniedza 49 miljardus $. ACA, iespējams, gatavojas palīdzēt samazināt slikto parādu palielinot veselības aprūpes vajadzības, bet tā nebūs problēma pilnīgi atkāpties. Jūs vēlaties iesaistīties sertificētu speciālistus, kuri var rasties ar radoša atbildes, kas ietver finanšu pārbaudi pacientu attīstīt klīnisko labot, zemu procentu aizdevumu programmas un sistēmas, lai izsekotu un ziņot par visu informāciju par sarežģītu pacientu rēķinus.

Posted | Tagged