Pirms sākat darbā procesā, piekrītu jūsu esošo top rīkojas darbinieku īpašībām. Kas padara to ideāli admins? Kas to iezīmes jūs vērtību visvairāk? Make sarakstu ar šīs īpašības, un tos paturēt prātā, ja jūs gadīties, lai startētu darbā. Piemēram, laikā intervijas gabarīts prasītāju takts un diplomātija, jautāti, kāpēc viņi vēlas atstāt savu pašreizējo organizāciju. Uzdot kandidātiem par viņu ētiku un kas motivē viņus, un izvērtēt to kleitu un uzvešanās, pārliecināties, viņi varētu būt labs fit lomu.

Ikvienam ir sapnis kandidāts, un jūs atradīsiet, ka pretendentiem, kam pieder visas prasmes un pieredzi jūs esat pārlūkošanu. Par flip side, jums arī būs paklupt uz daudziem, kas nav noteikti atbilstoši amata aprakstam. Pirms sākat aktīvi darbā procesā, iegūt ļoti skaidrs, par kuru prasmes ir bagātajiem un kas ir “patīkami haves”. Ja jūs esat gatavi darīt nedaudz klātienē izglītības, izdevību par īri kandidāts, kas liecina, ka grandiozajā spējas, bet var trūkt prasmju vai divi. Daudziem kandidātiem, intervijas ir galvenais nervu plaukti ir daļa no nomas veidā, jo īpaši gadījumā, ja viņi ir bijuši darba tirgū par vecumu. Labs intervētājs vienmēr mēģina izvietot kandidātu vieglumu, bet daži cilvēki vienkārši būs pārāk nobažījies paver pilnīgi.

Mazināt briesmas iet pār kandidātiem ar zvaigžņu spējas, veidot prasmes novērtējumu uz interviju. Piemēram, jūs varētu lūgt pretendentiem uz visaptverošu īstermiņa darbu izlasi programmā Word vai Excel, lai palīdzētu novērtēt savus talantus. Jūs varētu galu galā žilbt savas kompetences, ja ne viņu intervija prasmes.

Posted | Tagged