Galvenais ieguldītājs šo savāktuvi plankumains auto kredīti ilgāk tipi ir sakarā ar jaunu automašīnu cenas pieaugums rezultātā mēģina veidi, kā ietaupīt uz savu nākamo Iegūstiet vairāk pircēju. Kopējo patērēto pavisam jaunu automašīnu, kas prasa ilgtermiņa automašīnu finansēšanas martā vien ir pašreiz pie $28,504. Tas ir gandrīz par 3 procentiem palielināt no iepriekšējā gadā, bet vēl mazāk nekā novecojušas mēneši, kuru vidējā summa bija budžeta 30.000 $. Šie paaugstina autos kopējās izmaksas noved pie gandrīz 32 % jaunu auto pircēji martā piekrist 72 mēnešu aizdevumus, kas ir iegūšana, ko izmanto, lai palīdzētu veikt jebkādu jaunu automašīnu ir vairāk pamatoti.

Ir svarīgi uzsvērt, ka ir vairāk comfy pieņēmumiem par riskanto kredītu automašīnas finansēšanas līdzekļiem bija ietekmē veidiem, kas ilgi auto aizdevumi cilvēkiem pieteikties. Patērētājiem arī apstrādātās labākas kvalitātes automobiļu un izvēli, jaunu un lietotu transportlīdzekļu, nekā pēdējos gados. Tomēr tāpat kā rezultātā ilgtermiņā 72 mēnesī, auto aizdevumi, kam labs mēnesis līdz šim tas nenozīmē, ka īstermiņa nomas un finansēšanas alternatīvas ir novecojuši. Patiesībā, J. D.

Pilnvaras atsauksmes arī parādīja, ka īsāks auto aizdevumi ļaudīm ar pūtains kredītu veido aptuveni 23 % no auto pārdošanas šomēnes. Piemēram, garākus termiņus, transportlīdzekļa finansējuma martā tas labumu vairāk nekā pagājušajā gadā, kas var runāt tikai kā nogatavojies tirgus ir personām, kuras meklē, lai finansētu auto šajā finanšu sistēmā.

Posted | Tagged